Наш канал на ЮТуб

ІНТЕГРАЦІЯ ОСВІТИ І РОБОТИ ШКОЛИ У СВІТОВУ ІНФОРМАЦІЙНУ СИСТЕМУ

З розвитком інформаційних технологій постала необхідність інтеграції освіти і роботи школи у світову інформаційну систему. Нашим шкільним варіантом і першим кроком на цьому шляху стало створення у 2015 році і успішна робота шкільного ЮТуб каналу.

Кожного навчального року в школі відбувається величезна кількість заходів, подій, акцій, конкурсів, які фільмуються і фотографуються, чимало з них висвітлюються у шкільній газеті «Калейдоскоп», міській пресі. З кожним роком все більше достойних матеріалів накопичується але вони не мали своєї аудиторії. Саме тому, з метою інформаційного представлення роботи нашого закладу в мережі «Інтернет», інформування батьків і громадськості про навчально-виховну і позакласну роботу в школі, поширення свого досвіду роботи серед колег, був започаткований проект шкільного ЮТуб каналу.

За досить невеликий проміжок часу він здобув і продовжує нарощувати свою аудиторію, кожного тижня збільшується кількість підписантів.

Шкільне життя завжди цікаве і багатогранне, тож долучившись до нього разом з нами можна поринути в світ безтурботного дитинства, приємних спогадів.

Назва нашого каналу (автор) на YouTube (Ютюб): Школа №11 м. Бердичева

https://www.youtube.com/channel/UCmvneFvZNW9ccZiPZ3UOvtw