Досягнення

КУРС ОСНОВ ТЕЛЕЖУРНАЛІСТИКИ ЯК ВСЕБІЧНИЙ РОЗВИТОК ТВОРЧИХ СИЛ


НАЙКРАЩІ ІСТОРИЧНІ ФІЛЬМИ - ЗНІМАЮТЬ В БЕРДИЧЕВІ

На базі Житомирської філії Київського інституту бізнесу і технологій пройшов форум переможців ІХ обласного конкурсу серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів - «Мій рідний край - Житомирщина - земля благословенна». Всі роботи учасників були представлені у відповідних номінаціях, як результат вивчення і дослідження історії, звичаїв, традицій, культури і побуту рідного краю і на основі цих знань створений власний, авторський неповторний твір (вірш, есе, твори прикладного мистецтва, фотографії, відеорепортаж).

Понад 200 учасників з усієї області змагалися між собою за перемогу у п'яти номінаціях. Серед цієї великої групи творчої молоді області була і команда представників загальноосвітньої школи № 11 міста Бердичева з відеороботою «Історія Бердичева в пам'ятках минулого», в номінації - відеорепортаж.

В ході розгляду і оцінки журі, до якого входили відомі митці і науковці Житомирщини, всіх поданих на конкурс відеоробіт «Історія Бердичева в пам'ятках минулого» від ЗОШ № 11 посіла перше місце у своїй номінації, більше того була відзначена дипломом другого ступеня у номінації «Відзнака ректора КІБІТ», до якої увійшли три кращі конкурсні роботи з різних номінацій. 


ТВОРЧИЙ КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

 У 2016 році проведений творчий конкурс Журналістської майстерності ім. Леоніда Козінчука з метою підвищення активності журналістів міста Бердичева та Бердичівського району, популяризації професії журналіста та роботи в ЗМІ, задля розвитку професіоналізму та консолідації бердичівських журналістів заради спільної мети - дотримання демократичних принципів, захисту прав і свобод громадян, сприяння збереженню свободи слова у місті Бердичеві та неупереджене повсякденне висвітлення важливих подій без втручання з боку зацікавлених осіб у журналістську діяльність. 

Конкурс - це огляд та оцінка за рівнем професіоналізму журналістських матеріалів та фоторепортажів, які висвітлюють важливі події та повсякденне життя міста Бердичева і його основні проблеми. Конкурс проводився серед робіт у наступних номінаціях: «Місто чотирьох культур» - матеріали від національних діаспор, які проживають у місті Бердичеві; «Кращий репортаж»; «Журналістське розслідування»; «Люди навколо нас» - мистецтво інтерв'ю; «Живи і квітни наш Бердичів» - матеріали, котрі прославляють Бердичівщину; «Сила слова». Соціально-значущий матеріал (той, який вплинув на ситуацію або допоміг у вирішенні проблеми); «Олімпійський вогонь» - кращий спортивний репортаж; «Кращий фоторепортаж року»; «Майстер блогосфери»; «Проби пера» - твір на вільну тему (для школярів). 

В номінації «Живи і квітни наш Бердичів» перемогу здобули вихованці студії «Школа юних журналістів» Батильчук Діана Русланівна (робота над текстом і сценарієм, робота в кадрі і озвучування фільму), Редич Владислав Володимирович (відеозйомка, монтаж і керівництво зйомкою) за відео "Історія Бердичева в пам'ятках минулого".


Чергова перемога юних журналістів

8 червня 2017 року в Бердичеві на великій сцені міського Палацу культури ім. О. Шабельника відбулась церемонія відзначення переможців ІІ творчого журналістського конкурса ім. Леоніда Козінчука, який був організований Бердичівською міськрайонною організацією Національної спілки журналістів України з метою підвищення активності журналістів міста Бердичева та Бердичівського району, популяризації професії журналіста та роботи в ЗМІ. Конкурс спрямований, у першу чергу, на те, щоб стимулювати бердичівлян, які бачать своє майбутнє у журналістиці, до роботи, до створення актуальних статей та фоторепортажів. Адже нічого не приходить одразу, а задля досягнення своєї мети потрібно довго працювати над собою. Конкурс - це огляд та оцінка за рівнем професіоналізму журналістських матеріалів та фоторепортажів, які висвітлюють важливі події та повсякденне життя міста Бердичева і його основні проблеми. Власні здібності учасники конкурсу могли проявити у наступних номінаціях: «Кращий телерепортаж», «Краща радіопрограма»,«Люди навколо нас» - мистецтво інтерв'ю, Сила слова». Соціально-значущий матеріал, «Олімпійський вогонь» - кращий спортивний репортаж, «Фото року», «Майстер блогосфери», «Проби пера» - твір на вільну тему (виключно для школярів), «Місто, яке надихає» - номінація для починаючих поетів.

Другий рік поспіль у номінації «Кращий телерепортаж» перемогу здобули вихованці студії «Школа юних журналістів» ЗОШ №11 під керівництвом вчителя історії, директора школи - А.П. Марківського, і вчителя музики, керівника студії журналістики - О.В. Драгана. Кращими стали: Алімова Аліна (9 клас), Кулачок Ангеліна (9 клас), Філімончук Анна (8-Б клас) - робота над текстом і сценарієм, робота в кадрі і озвучування фільму, Кравчук Олексій (9 клас) - відеозйомка, монтаж і керівництво зйомкою, за відео "Історія Бердичева в пам'ятках минулого - 2"; Богун Альона (8-А клас) - робота над текстом і сценарієм, робота в кадрі і озвучування фільму, Драган Анастасія (7-А клас) - відеозйомка, монтаж і керівництво зйомкою, за відео «Тарас Шевченко і Бердичів».


КІНОУСПІХ ШКОЛИ №11 МІСТА БЕРДИЧЕВА

Чергові нагороди конкурсу відеофільмів заслужено зайняли своє почесне місце на стенді досягнень 11 школи. Цьому успіху передувала складна і напружена робота великого колективу педагогів і учнів - акторів, сценаристів, операторів, монтажерів, декораторів, режисерів і, звичайно ж, їх сімей під керівництвом досвідченого вчителя, керівника творчої групи - Драгана О.В.

Вже вдруге поспіль це цікаве змагання організовувала громадська організація "Творча студія ДрімСтеп" за підтримки Житомирської обласної ради, Управління освіти і науки Житомирської міської ради, Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.

учні шкіл міста знімали короткометражні художні фільми на тему "Я - переможець" і представили їх на кінофорумі.

Серед великої групи творчої молоді на фестивалі була і команда представників загальноосвітньої школи №11 міста Бердичева з фільмом "Моя перемога". Головний герой фільму, аби досягти своєї мети, перемагає власні страхи, невпевненість, комплекси. Крізь великі труднощі і перешкоди, а головне, подолавши лінощі і зневіру досягає успіху.

У фільмі знімались лише діти - учні 11-ї школи, динамічність сюжету і зацікавленість глядача забезпечили велика кількість локацій зйомок, продумані діалоги і завзята гра акторів, які не шкодуючи своїх сил, часу, маючи велике натхнення грали на перемогу. Фільм школи №11 "Моя перемога" один з небагатьох, який був представлений у десятьох номінаціях з одинадцяти. Творча команда отримала нагороди у трьох номінаціях.


Чергова перемога юних кіноаматорів

Мабуть кожен з нас колись хоч раз, але мріяв доторкнутися до чарівного світу кіно. Всесвітня популярність, вручення престижних кінонагород, червона доріжка і сила-силенна шанувальників - ну хіба можна не мріяти про таке! Однак мало хто згадує про ці свої дитячі фантазії у дорослому житті, і лише одиниці йдуть до своєї мети. Чергові нагороди конкурсу відеоробіт заслужено зайняли своє почесне місце на стенді досягнень 11 школи. Цьому успіху передувала складна і напружена робота великого колективу учнів - акторів, сценаристів, операторів, монтажерів, декораторів, режисерів і, звичайно ж, їх сімей під керівництвом досвідченого вчителя, керівника творчої групи - Драгана О.В.

Вже втретє поспіль це цікаве змагання організовувала громадська організація "Творча студія ДрімСтеп" за підтримки Житомирської обласної ради, Управління освіти і науки Житомирської міської ради, Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації.

Учні шкіл міста Бердичева знімали короткометражні художні фільми на тему «Моя сила - сім'я!» і представили їх на кінофорумі. Перед учасниками постало завдання розкрити поняття «сім'я», показати, що для кожного з них означає це слово. Підняти цінність і важливість сім'ї, показати проблеми та запропонувати варіанти їх вирішення. Спробувати показати як щасливі сім'ї можуть змінити країну.

Серед великої групи творчої молоді на фестивалі була і команда представників загальноосвітньої школи №11 міста Бердичева зі стрічкою «Година твого часу».

У фільмі знімались лише діти - учні 11-ї школи. Короткометражка заохочує замислитись над тим як часто ми витрачаємо час на те, що іноді не має особливої цінності. Ми не вміємо розставляти пріоритети у своєму житті так, щоб йти за велінням серця, адже насправді, ігноруючи те, що важливо, в результаті ми залишимося ні з чим. Ця філософська стрічка про те, наскільки важлива в житті сім'я. Зацікавленість глядача забезпечили локації зйомок, продумані діалоги і завзята гра акторів, які не шкодуючи своїх сил, часу, маючи велике натхнення грали на перемогу.

У неділю, 25 березня, в стінах міського Палацу культури імені О. Шабельника, відбулась церемонія нагородження переможців. Фільм школи №11 «Година твого часу», один з небагатьох, який змагався у десяти конкурсних номінаціях з одинадцяти. Привітав учасників організатор заходу Богдан Яремчук, який відзначив, що кожен з учасників уже є переможцем. Ведучий озвучував кількох претендентів, а потім відбувалася хвилююча мить - переможці піднімались на сцену за своєю нагородою. Творча команда ЗОШ № 11 отримала нагороди у чотирьох номінаціях. Краща жіноча роль другого плану у Яни Олівінської, Биченко Дмитро отримав нагороду за кращу чоловічу роль другого плану, кращими костюми та грим, на думку суддів, були також у фільмі «Година твого часу», а головний актор фільму - Михайло Вахнюк, став володарем призу за кращу чоловічу роль. Не можна не відмітити і чудову гру у фільмі Драган Марії (до речі, наймолодшої учасниці кінофестивалю, учениці 2-А класу), яка номінувалась на кращу жіночу роль.

Віримо в те, що творча і креативна молодь - нинішні учасники кінофестивалю «ЖУК», колись стануть відомими акторами, сценаристами та режисерами.


ОБЛАСНА ВИСТАВКА-КОНКУРС ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ «МОЯ УКРАЇНО!»

 Знання, які отримали вихованці студії «Школа юних журналістів» під чіс занять, що допомогли дітям розібратися, що таке витримка, діафрагма, чутливість, різкість, фокусування, баланс білого, експозиція знадобились їм підчас застосування у практичній діяльності, а саме, у конкурсі юних фотоаматорів. 2016 року на базі КПНЗ «Обласний центр НТТУМ» було проведено 26-ту обласну виставку-конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Участь у виставці-конкурсі взяли 46 учасників з 6 районів та 3 міст області. Вихованці позашкільних навчальних закладів та учні загальноосвітніх навчальних закладів представили на конкурс творчі індивідуальні чорно-білі і кольорові фотографії в 5 номінаціях.

Програма виставки-конкурсу передбачала: оцінку фоторобіт (загальне враження та ступінь емоційного впливу, якість виконання та оригінальність задуму); захист фоторобіт (глибина оволодіння матеріалом і спеціальною термінологією та власний практичний досвід автора, чіткість, логічність та лаконічність викладення матеріалу) та виконання практичного завдання на задану тему (відповідність та точність виконання, якість виконання, оригінальність та наявність елементів творчості).

Журі відмітили високий рівень підготовки конкурсних робіт, вміння «ловити момент» при виконанні творчого завдання та впевненості при захисті. Абсолютним переможцем в номінації «Натюрморт» стала телеоператор студії «Школа юних журналістів» - Драган Анастасія, учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 м. Бердичева.


Чергова перемога юних фотоаматорів

10, 11 березня 2017 року на базі КПНЗ «Обласний центр НТТУМ» було проведено 27-му обласну виставку-конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» на яку у складі 14 делегацій з 4 міст та 9 районів прибуло 68 учасників. У складі делегації міста Бердичева були представники нашої школи №11, вихованки студії «Школа юних журналістів» (тележурналістика) - Драган Анастасія, учениця 7-А класу, та Книжник Дар'я, учениця 8-Б класу, (керівник Драган Олександр Васильович)

Вихованці позашкільних навчальних закладів та учні загальноосвітніх навчальних закладів представили на конкурс творчі індивідуальні чорно-білі і кольорові фотографії в 5 номінаціях. 

Журі вкотре відмітили високий рівень підготовки учасниками конкурсних робіт, теоретичних знань та практичних навичок. Другий рік поспіль переможцем в номінації «Натюрморт» стала телеоператор студії «Школа юних журналістів» - Драган Анастасія, учениця 7-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 м. Бердичева.


Третя перемога поспіль...

Нові друзі, корисні знання, реалізація творчих планів та ідей, знайомство з цікавими та відомим людьми, зйомки програм, інтерв'ю, підготовка репортажів та сюжетів, участь у конкурсах і фестивалях - все це та багато іншого учні школи №11 міста Бердичева отримують, ставши учасником «Школи юних журналістів» (тележурналістика), організатором і керівником якої є вчитель музичного мистецтва та художньої культури - Драган Олександр Васильович.

Навчальний компонент «Школи юних журналістів» передбачає індивідуальну та командну роботу, а найголовніше - це застосування отриманих знань на практиці. 21, 22 березня 2018 року на базі КПНЗ «Обласний центр НТТУМ» було проведено 28-му обласну виставку-конкурс юних фотоаматорів «Моя Україно!» на яку у складі 13 делегацій прибуло 64 учасники. У складі делегації міста Бердичева була представник нашої школи №11, вихованка студії «Школа юних журналістів» (тележурналістика) - Драган Анастасія, учениця 8-А класу (керівник Драган О.В.)

Вихованці позашкільних навчальних закладів та учні загальноосвітніх навчальних закладів представили на конкурс творчі індивідуальні чорно-білі і кольорові фотографії в 5 номінаціях. Програма виставки-конкурсу передбачала: оцінку фоторобіт (загальне враження та ступінь емоційного впливу, якість виконання та оригінальність задуму) ; захист фоторобіт (глибина оволодіння матеріалом і спеціальною термінологією та власний практичний досвід автора, чіткість, логічність та лаконічність викладення матеріалу) та виконання практичного завдання на задану тему (відповідність та точність виконання, якість виконання, оригінальність та наявність елементів творчості). Протягом цього часу конкурсанти презентували фото, розповіли про ідею фотознімка та реалізацію її втілення, надали відповіді на запитання членів журі та інших учасників номінації, виконали практичне завдання на задану тему, яке передбачло фотозйомку запропонованого об'єкта визначеного членами журі в день заходу.

Журі відмітили високий рівень підготовки конкурсних робіт, вміння «ловити момент» при виконанні творчого завдання та впевненості при захисті. Третій рік поспіль відеооператор студії «Школа юних журналістів» - Драган Анастасія здобуває перемогу в номінації «Натюрморт». 


Роботи двох юних бердичівлянок покажуть на Міжнародному фестивалі Odesa Photo Days 2018

Вже ні у кого немає сумнівів, що у нашому місті Бердичеві є безліч талановитих людей, які досягли успіху та міжнародного визнання у тій справі, якою займаються, якій присвятили своє життя. Серед них - спортсмени, музиканти, фотографи, художники, письменники та поети, словом, талановиті та обдаровані люди, які розкрили свій творчий потенціал саме в Бердичеві. І дуже добре, що цей пантеон митців постійно поповнюється новими іменами тих, хто змалечку проявляє неабиякі здібності.

Мабуть, приємніше писати саме про досягнення та здобутки наших молодих земляків, тому з гордістю повідомляємо, що фотороботи двох юних бердичівлянок будуть демонструватися на Міжнародному фестивалі Odesa Photo Days, який буде проходити з 25 по 27 квітня 2018 року у місті Одеса. Безумовно, це велике досягнення, адже їх роботи побачать найвідоміші фотографи України, міжнародні куратори та фалеристи.

Участь у Міжнародному фестивалі Odesa Photo Days стала можливою завдяки тому, що дві талановиті бердичівлянки перемогли у першому конкурсі для підлітків Future Photo Days, в якому взяли участь 54 учасника з різних куточків України, серед яких професійним журі було відібрано лише 14 авторів. Надзвичайно приємно, що серед списку кращих опинилися дві дівчинки з Бердичева: Анастасія Драган (15 років) та Іванна Ліщук (16 років). Тож від щирого серця вітаємо їх з перемогою!

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ

(Стаття із сайту berdichev.biz)


І обласний фестиваль-конкурс відеомистецтва «Світ очима дітей» 

25-26 квітня 2018 року з метою розвитку відеомистецтва, підтримки учнівських творчих студій, гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти проведено І обласний фестиваль-конкурс відеомистецтва «Світ очима дітей» організований Обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

Для участі у конкурсі учасникам необхідно було створити відеороботу (відеоролик) за обраною темою, самостійно визначивши жанр відеоролика («відео-кліп», «репортаж», «інтерв'ю» тощо), необхідність його озвучення та музичного супроводження. Хронометраж - до 5 хвилин.

У складі делегації міста Бердичева були представники нашої школи №11, вихованки студії «Школа юних журналістів» (тележурналістика) - Драган Анастасія, учениця 8-А класу (у віковій категорії 11-14 років), та Лонська Ольга, учениця 10 класу (у віковій категорії 15-18 років).

Драган Анастасія представила на огляд членів журі домашню роботу «Тарас Шевченко і Бердичів» в основу фільму лягли історичні матеріали про перебування Т.Шевченка в Бердичеві, а також висвітлені різні аспекти увіковічення і використання імені Шевченка в теперішній час). Лонська Ольга - «Історія Бердичева в пам'ятках минулого-2» - розповідає про цікаві факти з минулого відомих історичних пам'яток і об'єктів міста Бердичева і є спробою історичного відеодослідження рідного краю.

Програмою виставки-конкурсу передбачалися: оцінка відеоролика, захист відеоробіт, виконання практичного завдання.

При оцінюванні конкурсних робіт враховувувалася: операторська робота; монтаж відео ролика; композиція кадру; звукове оформлення; розкриття теми та її актуальність; енциклопедичність.

Для захисту учаснику надавалося до 5 хвилин. Протягом цього часу необхідно розповісти про ідею та реалізацію її втілення, а також дати відповіді на запитання членів журі та інших учасників. Журі враховувало змістовність захисту, глибину оволодіння матеріалом і спеціальною термінологією та власний практичний досвід автора.

Третій етап конкурсу - виконання практичного завдання. Кожен учасник мав виконати практичне завдання, яке передбачає бліц-зйомку на задану тему, визначену членами журі в день заходу. При виконанні практичного завдання враховувалися: відповідність та точність виконання; якість виконання; наявність елементів творчості.

Журі відмітили творчий потенціал учасників відеоконкурсу, високий рівень підготовки конкурсних робіт, впевненість при захисті та оригінальність при виконанні творчого завдання.

За результатами отриманих балів усіх етапів конкурсу Лонська Ольга відзначена дипломом «За найкращу операторську роботу», а Драган Анастасія - дипломом першого ступеня.

Чергові нагороди конкурсу відеофільмів заслужено зайняли своє почесне місце на стенді досягнень 11 школи.


Третя перемога поспіль...

З метою популяризації професії журналіста та виявлення талановитих представників молоді міста Бердичева, а також задля вшанування пам'яті нашого талановитого земляка, поета і журналіста Леоніда Козінчука, Бердичівською міськрайонною організацією Національної спілки журналістів України щороку проводиться конкурс на кращого журналіста, який цього року вже втретє відкриває молодих талановитих майстрів пера та допомагає вдосконалювати свої професійні навички працюючим журналістам.

7 червня 2018 року у виставковій залі музею історії Бердичева відбулась церемонія відзначення учасників та переможців ІІІ творчого журналістського конкурса ім. Леоніда Козінчука.

Власні здібності учасники конкурсу могли проявити у наступних номінаціях:

«Кращий телерепортаж», «Краща радіопрограма», «Слава героям!» - нарис, присвячений учасникам АТО (виключно для школярів та студентів), «Олімпійський вогонь» - кращий спортивний репортаж, «Фото року», «Майстер блогосфери», «Проби пера», «Місто, яке надихає» - номінація для починаючих поетів.

Третій рік поспіль у номінації «Кращий телерепортаж» перемогу здобули вихованці студії «Школа юних журналістів» ЗОШ №11 м. Бердичева під керівництвом вчителя історії, директора школи - А.П. Марківського, і вчителя музики, керівника студії журналістики - О.В. Драгана. Кращими стали: Богун Альона (9-А клас), - робота над текстом і сценарієм, робота в кадрі і озвучування фільму; Лонська Ольга (10 клас) - відеозйомка, монтаж і керівництво зйомкою, за відео "Історія Бердичева в пам'ятках минулого - 3"

Чергові нагороди конкурсу відеофільмів заслужено зайняли своє почесне місце на стенді досягнень студії «Школа юних журналістів» (тележурналістика) 11 школи. 


ІІ обласний фестиваль-конкурс відеомистецтва «Світ очима дітей» 

17 квітня 2019 року з метою розвитку відеомистецтва, підтримки учнівських творчих студій, гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти проведено ІІ обласний фестиваль-конкурс відеомистецтва «Світ очима дітей» організований Обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді.

Для участі у конкурсі учасникам необхідно було створити відеороботу (відеоролик) за обраною темою, самостійно визначивши жанр відеоролика («відео-кліп», «репортаж», «інтерв'ю» тощо), необхідність його озвучення та музичного супроводження. Хронометраж - до 10 хвилин.

У складі делегації міста Бердичева були представники нашої школи №11, вихованці студії «Школа юних журналістів» (тележурналістика) - Дудник Тетяна, учениця 9-Б класу (у віковій категорії 11-14 років), та Кравчук Олексій, учень 11 класу (у віковій категорії 15-18 років).

Програмою виставки-конкурсу передбачалися: оцінка відеоролика, захист відеоробіт.

При оцінюванні конкурсних робіт враховувувалася: операторська робота; монтаж відео ролика; композиція кадру; звукове оформлення; розкриття теми та її актуальність; енциклопедичність.

Для захисту учаснику надавалося до 5 хвилин. Протягом цього часу необхідно розповісти про ідею та реалізацію її втілення, а також дати відповіді на запитання членів журі та інших учасників. Журі враховувало змістовність захисту, глибину оволодіння матеріалом і спеціальною термінологією та власний практичний досвід автора.

За результатами отриманих балів усіх етапів конкурсу Дудник Тетяна  та Кравчук Олексій нагороджені дипломами Абсолютних переможців та цінними подарунками.


Всеукраїнський шкільний кінофестиваль «ЖУК» відзначив переможців

16 листопада в Житомирі підвели підсумки учнівського кінофестивалю ЖУК, темою якого були короткометражки на тему «Я ціную життя».

Вже п'ятий рік поспіль захід організовує громадська організація «Творча студія ДрімСтеп» під керівництвом її директора Богдана Яремчука за підтримки Посольства Фінляндії в Україні, Житомирської обласної державної адміністрації, а також Житомирської міської ради. У 2019 році близько 70 команд зареєструвалися до участі в проекті. 40 команд із різних областей України створили свої короткометражні ігрові фільми.

Всеукраїнський шкільний кінофестиваль «ЖУК» створений для розкриття творчого потенціалу школярів у сфері ігрового короткометражного кіно. Цей проєкт дає можливість учням спробувати себе в ролі режисерів, сценаристів, акторів, операторів, «Житомирський учнівський кінофестиваль» допомагає молоді відкривати та розвивати свої таланти, долучитися до створення кіно та отримати яскраві враження від творчого процесу.

Чергові нагороди конкурсу відеоробіт заслужено зайняли своє почесне місце на стенді досягнень 11 школи. Цьому успіху передувала складна і напружена робота великого колективу учнів - акторів, сценаристів, операторів, монтажерів, декораторів, режисерів. Творча команда ЗОШ № 11 у складі Дудник Тетяни, Котелянець Ілони, Кобулея Владислава, Слободинюка Олександра, Драган Анастасії, Вітюка Юрія, Широкова Іллі представила на конкурс короткометражку «Межа», в якій учні розкрили актуальну в наш час проблему - булінг серед підлітків.

Під час урочистої церемонії нагородження журі фестивалю високо відзначило талант, креативний підхід та майстерність конкурсантів та оголосило переможців у 11-ти номінаціях: кращий фільм, краща чоловіча роль, краща жіноча роль, краща музика та звук, кращий монтаж, кращий сценарій, кращі костюми та грим, краща жіноча роль другого плану, краща чоловіча роль другого плану, краща відеозйомка та приз глядацьких симпатій. Команда ЗОШ № 11 претендувала на відзнаку у трьох номінаціях. Котелянець Ілона отримала перемогу у номінації «Краща жіноча роль другого плану».

Віримо в те, що творча і креативна молодь - нинішні учасники кінофестивалю «ЖУК», колись стануть відомими акторами, сценаристами та режисерами.


Переможці Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» 

30 січня в місті Києві в Інституті історії України НАН України відбулась церемонія нагородження робіт-переможців Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття», що проводився Інститутом історії і Міжнародним благодійним фондом національної пам'яті України.
У конкурсі, який проводиться вже тринадцятий рік поспіль, взяли участь учні старших класів, студенти, педагоги, молодіжні громадські організації. Всього було надіслано понад 800 робіт з усіх областей України. Серед цієї великої групи творчої молоді України була і команда представників нашої школи з відеороботою «Оноре де Бальзак і Бердичів»
Тематика конкурсних робіт була надзвичайно різноманітною. Свою роботу творча команда нашої школи приурочили темі пов'язаній з подружжям Бальзак-Ганська, яке взяло шлюб у м. Бердичеві та відзначенню 220-ї річниці з дня народження Оноре де Бальзака в рамках міжнародного проекту «Бальзак-220». Цією роботою учні та вчителі зробили свій внесок у збереження і популяризацію культурної спадщини, підвищення інтересу молоді до історії міста Бердичева, і заохочення туристів до відвідування наших памя'ток. Над створенням відеороботи «Оноре де Бальзак і Бердичів» працювали вихованці студії «Школа юних журналістів» Тетяна Дудник (робота над текстом і сценарієм, робота в кадрі і озвучування фільму), Анастасія Драган (відеозйомка, монтаж) під керівництвом вчителя історії, директора школи - А.П. Марківського, і вчителя музики, керівника студії журналістики - О.В. Драгана.

Протягом грудня 2019 р. - січня 2020 р. журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів, письменників, поетів, публіцистів на чолі з Олександром Ігоровичем Муратовим - відомим українським кінорежисером, і головою фонду «Вберегти від забуття» - академіком Ігорем Юхновським опрацювало конкурсні роботи та визначило 6 переможців, до складу яких, увійшла команда школи № 11, яка на високому рівні представила свою роботу, наше місто і Житомирську область.

Журі враховувало змістовність нашої творчої роботи, розкриття теми, глибину представленого матеріалу та власний практичний досвід авторів, операторську роботу і монтаж відеоролика. Дипломом переможця та грошовою премією нагородили Анастасію Драган та Тетяну Дудник. Чергові нагороди конкурсу відеофільмів заслужено зайняли своє почесне місце на стенді досягнень 11 школи. 


ІІІ обласний фестиваль-конкурс відеомистецтва «Світ очима дітей» 

З метою розвитку відеомистецтва, підтримки учнівських творчих студій, гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти вихованці студії «Школа юних журналістів» (тележурналістика) ЗОШ №11. м. Бердичева Анастасія і Марія Драган представили відеороботу за темою "Книжковий світ" на ІІІ обласний фестиваль-конкурс відеомистецтва «Світ очима дітей» організований Обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді. За результатами отриманих балів Анастасія і Марія нагороджені дипломами Абсолютних переможців та цінними подарунками.


Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвячений Лесі Українці. 

Номінація «Декламація». 

Леся Українка. "Мамо, іде вже зима..."


Конкурс відеороликів «Обличчя моєї України» з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

До 30-річчя незалежності України комунальним закладом «Обласний центр дитячої та юнацької творчості» організовано та проведено конкурс відеороликів «Обличчя моєї України». В ньому взяли участь представники учнівського самоврядування, вихованці творчих об'єднань, гуртків, секцій, студій закладів загальної середньої та позашкільної освіти області. Всього на конкурс було представлено 18 відеоробіт. Відеоролики оцінювали за такими критеріями: ідея та задум автора; операторська робота; розкриття теми, значимість та енциклопедичність. Найвищу кількість балів отримало відео учасниці із Бердичева, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Марії Зимогляд, яка створила міні-фільм про історію музично-драматичного театру на Європейській і зайняла І місце.


Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати